Kontakta oss

Har du frågor och vill nå oss?
Ring till vår växel på 0950 57 66 40 eller se nedan för andra kontaktuppgifter.

Besöksadress

Hedlunda Industri AB

Verkstadsvägen 10

921 45 Lycksele

Kontakt

Hedlunda Industri AB

Verkstadsvägen 10

921 45 Lycksele

Personal

Jerry Johansson
Verkställande Direktör

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070-657 27 30

jerry.johansson@hedlunda.com

Emil Olofsson
Produktionschef

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070- 557 77 03

emil.olofsson@hedlunda.com

Mats Bergh
Inköpschef

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070-557 66 12

mats.bergh@hedlunda.com

Melker Nilsson
Key Account Manager

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070-557 65 77

melker.nilsson@hedlunda.com

Stefan Algotsson
Produktutveckling / Kalkylering

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070-565 69 69

stefan.algotsson@hedlunda.com

Linda Aasen
Ekonomiassistent

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070-525 01 75

linda.aasen@hedlunda.com

Åsa Engman
Kvalitétschef

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 

asa.engman@hedlunda.com

Tove Hjalmarsson
Personal / Logistik Assistent

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 070- 557 66 91

tove.hjalmarsson@hedlunda.com

Linnea Sundin
HR-Ansvarig

Tel: 0950-57 66 40
Mobil: 076- 769 37 75

linnea.sundin@hedlunda.com